تبلیغات
The First ARASHIan Club in Iran
آمار بازید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
درباره ما

~Write it as a 「Dream」, read it as a 「Goal」 ~Sakurai Sho

WELC❤ME to Our Arashi❤Land

ایجاد کننده وبلاگ : arashic

アラフェス2013

カレンダー@嵐//

تحلیل آمار سایت و وبلاگ

خوب همونطور که آتنا قبلا توی این پست بهتون گفته بود آراشی قرار بود که امسال به مناسبت 15مین سالگرد تشکیل گروه کنسرت2 روزه ای  رو توی هاوایی (یعنی همونجایی که کنفرانس خبری تشکیل گروه توی سال 1999 برپاشده بود)برگزار کنن.این کنسرتها روزهای 19 و 20 سپتامبر یعنی حدود 4 روز پیش توی منطقه ی Ko alina هاوایی برگزار شدن و حدود 33 هزار نفر در این کنسرتهای 2 روزه شرکت کردن که حدود 15 هزار نفر اونها از اعضای فن کلاب بودن که با پروازهای چارتر از ژاپن به هاوایی اومدن و بقیه طرفدارهای خارجی بودن که برای اولین بار امکان شرکت در کنسرتهای آراشی رو بدون اینکه عضو فن کلاب باشن پیدا کردن.
علاوه براین 33 هزار نفر برای اولین بار در تاریخ کنسرتهای آراشی (و البته دومین بار در برگزاری یکی از مراسمهای آراشی) کل کنسرت در هر دو روز به طور مستقیم از طریق Live streaming در 209 سینمای ژاپن درسرتاسر کشور پخش شدن و به این ترتیب اعضای فن کلاب که از قبل بلیتهای این مراسم رو خریده بودن تونستن به طور همزمان کنسرت رو از ژاپن ببینن.


فقط با نگاه کردن به این عکسها میشه فهمید که باید انتظار چه کنسرت فوق العاده ای رو داشته باشیم.

برنامه های خبری زیادی این کنسرت رو پوشش دادن که یکی از اونا رو براتون میذارم.قسمتهایی از اجراهای کنسرت بعلاوه ی مصاحبه ی امسالشون که درست جلوی کشتی تفریحی ای که 15 سال پیش سوارش شده بودن رو نشون میده.


 
توی ادامه ی مطلب براتون صحبتهای پایانی اعضا رو توی روز اول کنسرت گذاشتم، فقط با خوندنشون آدم اشک توی چشاش جمع میشه....

به ترتیب نوبت حرف زدن:

شو:


لیدر:


گریه کردن لیدر چیزیه که خیلی به ندرت ممکنه ببینینش،من توی این چند سالی که طرفدار آراشی هستم و برنامه ها و کنسرتهای مختلف آراشی رو دیدم، شاید نهایت تعداد دفعاتی که دیدم لیدر گریه کرده شاید به تعداد انگشتهای یه دست هم نمیرسه. اما وقتی که این بشر گریه میکنه میدونی که واقعا یه چیزی از ته قلبش باعث اینکار شده. شاید بشه گفت بهترین تیتر و جمله رو در این مورد یکی از روزنامه های ژاپن گفته: مرد باران (Ame Otoko ) گریست!!


آیبا:


نینو:منظور نینو از J اینجا ماتسوجونه، نینو ماتسوجون رو اینطور صدا میزنه.این حرف رو به این خاطر زد که ماتسوجون طراحی کنسرت رو انجام داده (مثل کنسرتهای قبلیشون) 
ماتسوجون:


تنها چیزی که الان میتونم بگم فقط همینه:


I am proud to be an ARASHI fan